22 Червня 2026
Співробітники музею взяли участь у воркшопі з інклюзивного туризму
Представники нашого музею долучилися до практичного воркшопу «Інклюзивний туризм: від теорії до практики в екскурсійній діяльності». Захід відбувся на базі Національного парку-пам’ятки «Межигір’я» за ініціативи Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Департаменту культури та туризму Київської обласної військової адміністрації.
Під час зустрічі провідні експерти та учасники обговорили перспективи розвитку туризму на Київщині в умовах воєнного стану, соціальні пріоритети інклюзії та створення безбар’єрного простору. Особливу увагу приділили питанням доступності й супроводу в екскурсійному обслуговуванні, а також адаптації та новим життєвим траєкторіям для ветеранів і їхніх родин.
Отримані знання, дієві кейси та досвід колег допоможуть нашому музею впроваджувати найкращі практики інклюзії та безбар’єрності. Це дозволить зробити музейний простір ще більш відкритим, безпечним і комфортним для кожного відвідувача.